Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2011/2012

Stand na de speelronde op zondag 6 november 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 10
    2 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 9
    3 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 7
    4 Marieke dBie/Annemiek HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van Marieke dBie/Annemiek Hoekstra 7
    5 M Duijn/D Kaestner/S LievaartKlik hier voor details van de opstelling van M Duijn/D Kaestner/S Lievaart 4
    6 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor details van de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 4
    7 Cynthia&Gea Vonk/Yvonne MullerKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia&Gea Vonk/Yvonne Muller 4
    8 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 3
Eerste Klasse Bekijken 1 Betty Vlist / Elly SchavemakerKlik hier voor details van de opstelling van Betty Vlist / Elly Schavemaker 12
    2 Marit Horst/Nicolien KostelijkKlik hier voor details van de opstelling van Marit Horst/Nicolien Kostelijk 11
    3 Elena vWel / SandyLuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena vWel / SandyLuske 8
    4 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 8
    5 Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 7
    6 ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor details van de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 7
    7 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 7
    8 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 6
    9 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 5
    10 IJanssen/C Kolenbr/ M.KosterKlik hier voor details van de opstelling van IJanssen/C Kolenbr/ M.Koster 4
    11 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 4
    12 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 3
    13 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 2
    14 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 04:12