Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zondag 20 februari 2011

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 16
    2 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 9
    3 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 9
    4 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 8
    5 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 7
    6 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 6
    7 Monique Hulshof/ RonnyWijnaldaKlik hier voor details van de opstelling van Monique Hulshof/ RonnyWijnalda 5
    8 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 4
2eklasse B Bekijken 1 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 12
    2 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 12
    3 Elena vWel/SandyLuske.IDuindamKlik hier voor details van de opstelling van Elena vWel/SandyLuske.IDuindam 11
    4 Marleen Ettema/Wendy V/MarijeKlik hier voor details van de opstelling van Marleen Ettema/Wendy V/Marije 9
    5 Ellis Kuijper/Caroline LauppeKlik hier voor details van de opstelling van Ellis Kuijper/Caroline Lauppe 6
    6 Nicolette en Sabrina vd BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette en Sabrina vd Bos 5
    7 Cyrilla Harde/Carolien vdHorstKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla Harde/Carolien vdHorst 5
    8 Anne-Irene Vos / Merel HorstKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Irene Vos / Merel Horst 4
3e Klasse Bekijken 1 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 14
    2 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 12
    3 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 12
    4 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 11
    5 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor details van de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 9
    6 Els de Kruif /Monique&Gea VonkKlik hier voor details van de opstelling van Els de Kruif /Monique&Gea Vonk 8
    7 Inge en Els KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Els Kortekaas 6
    8 Wendy Pouw / Saskia GrootKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Pouw / Saskia Groot 4
    9 ChantalBosh/SabrinaBakerKristaKlik hier voor details van de opstelling van ChantalBosh/SabrinaBakerKrista 4
    10 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 09:53