Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zondag 9 januari 2011

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 4
    2 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 4
    3 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 3
    4 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 2
    5 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 2
    6 Monique Hulshof/ RonnyWijnaldaKlik hier voor details van de opstelling van Monique Hulshof/ RonnyWijnalda 1
    7 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 0
    8 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 0
2eklasse B Bekijken 1 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 4
    2 Marleen Ettema/Wendy V/MarijeKlik hier voor details van de opstelling van Marleen Ettema/Wendy V/Marije 3
    3 Nicolette en Sabrina vd BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette en Sabrina vd Bos 3
    4 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 2
    5 Ellis Kuijper/Caroline LauppeKlik hier voor details van de opstelling van Ellis Kuijper/Caroline Lauppe 2
    6 Anne-Irene Vos / Merel HorstKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Irene Vos / Merel Horst 1
    7 Elena vWel/SandyLuske.IDuindamKlik hier voor details van de opstelling van Elena vWel/SandyLuske.IDuindam 1
    8 Cyrilla Harde/Carolien vdHorstKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla Harde/Carolien vdHorst 0
3e Klasse Bekijken 1 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor details van de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 4
    2 ChantalBosh/SabrinaBakerKristaKlik hier voor details van de opstelling van ChantalBosh/SabrinaBakerKrista 4
    3 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 3
    4 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 2
    5 Els de Kruif /Monique&Gea VonkKlik hier voor details van de opstelling van Els de Kruif /Monique&Gea Vonk 2
    6 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 2
    7 Wendy Pouw / Saskia GrootKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Pouw / Saskia Groot 2
    8 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 1
    9 Team onbekend 0
    10 Inge en Els KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Els Kortekaas 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:12