Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Eindstand na de speelronde op zondag 27 maart 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 19
    2 Marieke Bie/Annemieke HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Bie/Annemieke Hoekstra 17
    3 BrendaDraaisma/Florence DŁngenKlik hier voor details van de opstelling van BrendaDraaisma/Florence DŁngen 15
    4 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 12
    5 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor details van de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 12
    6 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 10
    7 Jessica Payne/Patricia KremerKlik hier voor details van de opstelling van Jessica Payne/Patricia Kremer 10
    8 Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner 10
    9 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 9
    10 Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 6
Hoofdklasse Bekijken 1 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 19
    2 Cynthia & Gea VonkKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia & Gea Vonk 18
    3 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor details van de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 15
    4 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor details van de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 14
    5 Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan 13
    6 Yvette vd Broek/Ada ArohKlik hier voor details van de opstelling van Yvette vd Broek/Ada Aroh 13
    7 Bep, Deborah & Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van Bep, Deborah & Bianca Krom 12
    8 C de Rijcke /N vd LuijtgaardenKlik hier voor details van de opstelling van C de Rijcke /N vd Luijtgaarden 11
    9 S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor details van de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad 4
    10 Lotte en Jasmijn van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Lotte en Jasmijn van der Werff 1
Eerste Klasse A Bekijken 1 Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor details van de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 21
    2 Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor details van de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe 19
    3 Marit Horst/Nicolien KostelijkKlik hier voor details van de opstelling van Marit Horst/Nicolien Kostelijk 14
    4 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 14
    5 EsmaJongen./LindaMars/DeniseKKlik hier voor details van de opstelling van EsmaJongen./LindaMars/DeniseK 8
    6 IJanssen/C Kolenbr/ M.KosterKlik hier voor details van de opstelling van IJanssen/C Kolenbr/ M.Koster 8
    7 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 6
    8 Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor details van de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik 6
Eerste Klasse B Bekijken 1 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 16
    2 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 16
    3 ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor details van de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 15
    4 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 14
    5 Odi Jung / Angelique HooglugtKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Angelique Hooglugt 13
    6 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 10
    7 AnneloesvdWeijden/EvelineVlaskKlik hier voor details van de opstelling van AnneloesvdWeijden/EvelineVlask 6
    8 Suzanne Bakker / Tessa PouwKlik hier voor details van de opstelling van Suzanne Bakker / Tessa Pouw 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 11 December 2019 15:16