Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 24 oktober 2010

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 Marit Horst/Nicolien KostelijkKlik hier voor details van de opstelling van Marit Horst/Nicolien Kostelijk 10
    2 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 10
    3 Suzanne Bakker / Tessa PouwKlik hier voor details van de opstelling van Suzanne Bakker / Tessa Pouw 10
    4 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 9
    5 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 6
    6 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 5
    7 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 4
    8 Anne-Irene Vos / Merel HorstKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Irene Vos / Merel Horst 4
    9 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 2
    10 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 0
2eklasse B Bekijken 1 Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor details van de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 12
    2 EsmaJongen./LindaMars/DeniseKKlik hier voor details van de opstelling van EsmaJongen./LindaMars/DeniseK 8
    3 Odi Jung / Angelique HooglugtKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Angelique Hooglugt 8
    4 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 7
    5 Ellis Kuijper/Caroline LauppeKlik hier voor details van de opstelling van Ellis Kuijper/Caroline Lauppe 5
    6 Marleen Ettema/Wendy VolgeringKlik hier voor details van de opstelling van Marleen Ettema/Wendy Volgering 4
    7 Nicolette en Sabrina vd BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette en Sabrina vd Bos 4
    8 Team onbekend 0
3e Klasse A Bekijken 1 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 11
    2 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 11
    3 Monique Hulshof/ RonnyWijnaldaKlik hier voor details van de opstelling van Monique Hulshof/ RonnyWijnalda 9
    4 Els de Kruif /Monique&Gea VonkKlik hier voor details van de opstelling van Els de Kruif /Monique&Gea Vonk 8
    5 Cyrilla Harde/Carolien vdHorstKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla Harde/Carolien vdHorst 8
    6 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor details van de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 5
    7 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 5
    8 Wendy Pouw / Saskia GrootKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Pouw / Saskia Groot 4
    9 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 4
    10 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 3
    11 Inge en Els KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Els Kortekaas 3
    12 KimRoosloot/SabrinaBakerKristaKlik hier voor details van de opstelling van KimRoosloot/SabrinaBakerKrista 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 05:39