Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 14 november 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Jessica Payne/Patricia KremerKlik hier voor details van de opstelling van Jessica Payne/Patricia Kremer 13
    2 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 11
    3 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 10
    4 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor details van de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 10
    5 Marieke Bie/Annemieke HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Bie/Annemieke Hoekstra 9
    6 Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner 9
    7 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 8
    8 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 7
    9 C de Rijcke /N vd LuijtgaardenKlik hier voor details van de opstelling van C de Rijcke /N vd Luijtgaarden 3
    10 Team onbekend 0
Hoofdklasse Bekijken 1 BrendaDraaisma/Florence DŁngenKlik hier voor details van de opstelling van BrendaDraaisma/Florence DŁngen 16
    2 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 11
    3 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor details van de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 10
    4 Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan 10
    5 Maggy d Graaff / Paula GrillisKlik hier voor details van de opstelling van Maggy d Graaff / Paula Grillis 9
    6 Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 8
    7 ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor details van de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 6
    8 Yvette vd Broek/Ada ArohKlik hier voor details van de opstelling van Yvette vd Broek/Ada Aroh 6
    9 AnneloesvdWeijden/EvelineVlaskKlik hier voor details van de opstelling van AnneloesvdWeijden/EvelineVlask 2
    10 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor details van de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 2
Eerste klasse B Bekijken 1 Bep & Bianca Krom/ D StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand 14
    2 S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor details van de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad 13
    3 Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor details van de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe 12
    4 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 8
    5 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 8
    6 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 8
    7 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 8
    8 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 7
    9 Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor details van de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik 6
    10 Ingrid Janssen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr 6
    11 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 4
    12 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 05:42