Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 31 oktober 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 10
    2 Jessica Payne/Patricia KremerKlik hier voor details van de opstelling van Jessica Payne/Patricia Kremer 9
    3 Marieke Bie/Annemieke HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Bie/Annemieke Hoekstra 9
    4 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 7
    5 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 7
    6 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor details van de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 7
    7 Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner 6
    8 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 3
    9 C de Rijcke /N vd LuijtgaardenKlik hier voor details van de opstelling van C de Rijcke /N vd Luijtgaarden 2
    10 Team onbekend 0
Hoofdklasse Bekijken 1 BrendaDraaisma/Florence DŁngenKlik hier voor details van de opstelling van BrendaDraaisma/Florence DŁngen 12
    2 Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan 10
    3 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 8
    4 Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 7
    5 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor details van de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 6
    6 ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor details van de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 6
    7 Maggy d Graaff / Paula GrillisKlik hier voor details van de opstelling van Maggy d Graaff / Paula Grillis 5
    8 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor details van de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 2
    9 AnneloesvdWeijden/EvelineVlaskKlik hier voor details van de opstelling van AnneloesvdWeijden/EvelineVlask 2
    10 Yvette vd Broek/Ada ArohKlik hier voor details van de opstelling van Yvette vd Broek/Ada Aroh 2
Eerste klasse B Bekijken 1 S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor details van de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad 11
    2 Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor details van de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe 10
    3 Bep & Bianca Krom/ D StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand 10
    4 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 8
    5 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 6
    6 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 6
    7 Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor details van de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik 5
    8 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 5
    9 Ingrid Janssen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr 3
    10 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 3
    11 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 3
    12 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 09:38