Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 3 oktober 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner 4
    2 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 4
    3 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 4
    4 Jessica Payne/Patricia KremerKlik hier voor details van de opstelling van Jessica Payne/Patricia Kremer 4
    5 Marieke Bie/Annemieke HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Bie/Annemieke Hoekstra 2
    6 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 2
    7 C de Rijcke /N vd LuijtgaardenKlik hier voor details van de opstelling van C de Rijcke /N vd Luijtgaarden 0
    8 Team onbekend 0
    9 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor details van de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 0
    10 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 4
    2 BrendaDraaisma/Florence DŁngenKlik hier voor details van de opstelling van BrendaDraaisma/Florence DŁngen 4
    3 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor details van de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 4
    4 Maggy d Graaff / Paula GrillisKlik hier voor details van de opstelling van Maggy d Graaff / Paula Grillis 3
    5 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor details van de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 2
    6 Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan 2
    7 ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor details van de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 1
    8 Yvette vd Broek/Ada ArohKlik hier voor details van de opstelling van Yvette vd Broek/Ada Aroh 0
    9 AnneloesvdWeijden/EvelineVlaskKlik hier voor details van de opstelling van AnneloesvdWeijden/EvelineVlask 0
    10 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 0
Eerste klasse B Bekijken 1 Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor details van de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe 4
    2 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 4
    3 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 4
    4 Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor details van de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik 4
    5 Ingrid Janssen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr 3
    6 Bep & Bianca Krom/ D StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand 2
    7 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 2
    8 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 1
    9 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 0
    10 S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor details van de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad 0
    11 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 0
    12 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:12