Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 18 januari 2009

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 6
    2 Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg 6
    3 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 6
    4 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 6
    5 Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor details van de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman 4
    6 DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor details van de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 2
    7 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 2
    8 Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor details van de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 0
2e Klasse B Bekijken 1 S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor details van de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel 8
    2 Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor details van de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs 7
    3 Saskia Boots/ Judith DeumersKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Boots/ Judith Deumers 4
    4 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 4
    5 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 4
    6 Verheul/ Eerenbeemt/vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Verheul/ Eerenbeemt/vd Sluis 4
    7 Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor details van de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge 3
    8 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 3
    9 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 3
    10 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 0
3e Klasse Bekijken 1 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 7
    2 Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor details van de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke 6
    3 AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt 6
    4 Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor details van de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 5
    5 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 5
    6 Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier 5
    7 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 5
    8 L Abels-Van Beek/D BeekKlik hier voor details van de opstelling van L Abels-Van Beek/D Beek 4
    9 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 4
    10 Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof 3
    11 Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor details van de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 3
    12 Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos 3
    13 Edith Bos / Trudy KotmanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos / Trudy Kotman 0
    14 Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor details van de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:39