Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 4 januari 2009

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 4
    2 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 4
    3 Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg 2
    4 DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor details van de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 2
    5 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 2
    6 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 2
    7 Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor details van de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 0
    8 Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor details van de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman 0
2e Klasse B Bekijken 1 Saskia Boots/ Judith DeumersKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Boots/ Judith Deumers 4
    2 S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor details van de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel 4
    3 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 3
    4 Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor details van de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs 3
    5 Verheul/ Eerenbeemt/vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Verheul/ Eerenbeemt/vd Sluis 2
    6 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 2
    7 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 1
    8 Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor details van de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge 1
    9 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 0
    10 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 0
3e Klasse Bekijken 1 Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor details van de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 4
    2 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 4
    3 Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor details van de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke 4
    4 AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt 4
    5 Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier 3
    6 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 3
    7 Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof 3
    8 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 1
    9 Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos 1
    10 Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor details van de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 1
    11 Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor details van de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 0
    12 L Abels-Van Beek/D BeekKlik hier voor details van de opstelling van L Abels-Van Beek/D Beek 0
    13 Edith Bos / Trudy KotmanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos / Trudy Kotman 0
    14 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 13 December 2019 01:37