Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (2e helft)

Eindstand na de speelronde op zondag 22 maart 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Heidi Hoeflaak / Hester BakKlik hier voor details van de opstelling van Heidi Hoeflaak / Hester Bak 18
    2 Gosia Rother / Ellen GrillisKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother / Ellen Grillis 18
    3 Debbie Egmond/Milann TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van Debbie Egmond/Milann Teunissen 17
    4 Mandy Zwart/Monique WillemsenKlik hier voor details van de opstelling van Mandy Zwart/Monique Willemsen 13
    5 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 12
    6 Elly Reijm /Astrid KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Reijm /Astrid Klaassen 11
    7 Kors/Speelman/KalkhovenKlik hier voor details van de opstelling van Kors/Speelman/Kalkhoven 11
    8 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 11
    9 Ruth en Toos UyttewaalKlik hier voor details van de opstelling van Ruth en Toos Uyttewaal 11
    10 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 10
    11 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 10
    12 Brenda Draaisma/Florenc DŁngenKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Draaisma/Florenc DŁngen 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner 21
    2 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 19
    3 Cynthia Vonk / Marit vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Marit vd Horst 15
    4 Simone Ridder/Annemiek HoekstrKlik hier voor details van de opstelling van Simone Ridder/Annemiek Hoekstr 14
    5 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor details van de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 12
    6 Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 12
    7 Manine Koetsier / Nancy StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Manine Koetsier / Nancy Stoete 10
    8 Lotte en Jasmijn van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Lotte en Jasmijn van der Werff 7
    9 Maggy de Graaff / PaulaGrillisKlik hier voor details van de opstelling van Maggy de Graaff / PaulaGrillis 6
    10 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 4
Eerste klasse Bekijken 1 van Veen/van Deijk/ CupKlik hier voor details van de opstelling van van Veen/van Deijk/ Cup 19
    2 Betty Vlist / Elly SchavemakerKlik hier voor details van de opstelling van Betty Vlist / Elly Schavemaker 18
    3 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor details van de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 16
    4 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 14
    5 Marion Klooster/Nanette JoacimKlik hier voor details van de opstelling van Marion Klooster/Nanette Joacim 11
    6 Petra Zuurbier/Fleur PenningsKlik hier voor details van de opstelling van Petra Zuurbier/Fleur Pennings 9
    7 Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra 9
    8 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Augustus 2019 15:39