Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 8 februari 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Debbie Egmond/Milann TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van Debbie Egmond/Milann Teunissen 12
    2 Elly Reijm /Astrid KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Reijm /Astrid Klaassen 10
    3 Heidi Hoeflaak / Hester BakKlik hier voor details van de opstelling van Heidi Hoeflaak / Hester Bak 8
    4 Mandy Zwart/Monique WillemsenKlik hier voor details van de opstelling van Mandy Zwart/Monique Willemsen 6
    5 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 6
    6 Kors/Speelman/KalkhovenKlik hier voor details van de opstelling van Kors/Speelman/Kalkhoven 6
    7 Gosia Rother / Ellen GrillisKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother / Ellen Grillis 6
    8 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 6
    9 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 4
    10 Ruth en Toos UyttewaalKlik hier voor details van de opstelling van Ruth en Toos Uyttewaal 4
    11 Brenda Draaisma/Florenc DŁngenKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Draaisma/Florenc DŁngen 2
    12 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner 12
    2 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 10
    3 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor details van de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 8
    4 Cynthia Vonk / Marit vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Marit vd Horst 7
    5 Simone Ridder/Annemiek HoekstrKlik hier voor details van de opstelling van Simone Ridder/Annemiek Hoekstr 6
    6 Manine Koetsier / Nancy StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Manine Koetsier / Nancy Stoete 6
    7 Maggy de Graaff / PaulaGrillisKlik hier voor details van de opstelling van Maggy de Graaff / PaulaGrillis 6
    8 Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 4
    9 Lotte en Jasmijn van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Lotte en Jasmijn van der Werff 1
    10 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0
Eerste klasse Bekijken 1 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor details van de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 10
    2 van Veen/van Deijk/ CupKlik hier voor details van de opstelling van van Veen/van Deijk/ Cup 8
    3 Petra Zuurbier/Fleur PenningsKlik hier voor details van de opstelling van Petra Zuurbier/Fleur Pennings 8
    4 Betty Vlist / Elly SchavemakerKlik hier voor details van de opstelling van Betty Vlist / Elly Schavemaker 8
    5 Marion Klooster/Nanette JoacimKlik hier voor details van de opstelling van Marion Klooster/Nanette Joacim 5
    6 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 5
    7 Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra 4
    8 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 20:12