Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 26 oktober 2008

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 van Veen/van Deijk/ CupKlik hier voor details van de opstelling van van Veen/van Deijk/ Cup 11
    2 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 9
    3 Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg 8
    4 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 6
    5 Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor details van de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 6
    6 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 5
    7 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 2
    8 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 1
2e Klasse B Bekijken 1 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor details van de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 12
    2 Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor details van de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs 12
    3 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 8
    4 LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemtKlik hier voor details van de opstelling van LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemt 6
    5 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 5
    6 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 5
    7 S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor details van de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel 4
    8 Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor details van de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman 4
    9 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 2
    10 Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof 2
3e Klasse Bekijken 1 DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor details van de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 12
    2 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 12
    3 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 8
    4 Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier 8
    5 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 7
    6 Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor details van de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 6
    7 AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt 6
    8 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 5
    9 Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos 5
    10 Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor details van de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 4
    11 Edith Bos / Elly EijsKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos / Elly Eijs 4
    12 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 3
    13 Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor details van de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke 2
    14 Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor details van de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:10