Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 12 oktober 2008

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 8
    2 van Veen/van Deijk/ CupKlik hier voor details van de opstelling van van Veen/van Deijk/ Cup 8
    3 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 4
    4 Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor details van de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 4
    5 Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor details van de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg 4
    6 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 2
    7 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 2
    8 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 0
2e Klasse B Bekijken 1 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor details van de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 8
    2 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 8
    3 Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor details van de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs 8
    4 S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor details van de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel 4
    5 Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor details van de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman 3
    6 LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemtKlik hier voor details van de opstelling van LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemt 3
    7 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 2
    8 Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof 2
    9 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 1
    10 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 1
3e Klasse Bekijken 1 DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor details van de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 8
    2 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 8
    3 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 8
    4 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 5
    5 Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor details van de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 4
    6 AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt 4
    7 Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier 4
    8 Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor details van de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 4
    9 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 3
    10 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 3
    11 Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos 3
    12 Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor details van de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 2
    13 Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor details van de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke 0
    14 Edith Bos / Elly EijsKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos / Elly Eijs 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 00:30