Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 16 november 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Mandy Zwart/Monique WillemsenKlik hier voor details van de opstelling van Mandy Zwart/Monique Willemsen 16
    2 Debbie Egmond/Milann TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van Debbie Egmond/Milann Teunissen 13
    3 Elly Reijm /Astrid KlaassenKlik hier voor details van de opstelling van Elly Reijm /Astrid Klaassen 10
    4 Gosia Rother / Ellen GrillisKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother / Ellen Grillis 10
    5 Kors/Speelman/KalkhovenKlik hier voor details van de opstelling van Kors/Speelman/Kalkhoven 9
    6 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 8
    7 Heidi Hoeflaak / Hester BakKlik hier voor details van de opstelling van Heidi Hoeflaak / Hester Bak 7
    8 Simone Ridder/Marieke de BieKlik hier voor details van de opstelling van Simone Ridder/Marieke de Bie 7
    9 Ruth en Toos UyttewaalKlik hier voor details van de opstelling van Ruth en Toos Uyttewaal 6
    10 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 5
    11 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 5
    12 OnbekendKlik hier voor details van de opstelling van Onbekend 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Brenda Draaisma/Florenc DŁngenKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Draaisma/Florenc DŁngen 15
    2 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 10
    3 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 10
    4 Manine Koetsier / Nancy StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Manine Koetsier / Nancy Stoete 8
    5 Lotte en Jasmijn van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Lotte en Jasmijn van der Werff 6
    6 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor details van de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 6
    7 Petra Zuurbier/Fleur PenningsKlik hier voor details van de opstelling van Petra Zuurbier/Fleur Pennings 5
    8 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 4
Eerste klasse Bekijken 1 Maggy de Graaff / PaulaGrillisKlik hier voor details van de opstelling van Maggy de Graaff / PaulaGrillis 12
    2 Cynthia Vonk / Marit vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Marit vd Horst 10
    3 Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra 10
    4 Marion Klooster/Nanette JoacimKlik hier voor details van de opstelling van Marion Klooster/Nanette Joacim 9
    5 Betty Vlist / Elly SchavemakerKlik hier voor details van de opstelling van Betty Vlist / Elly Schavemaker 9
    6 W v Straten/ C Valks/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Valks/ L Koper 6
    7 Saskia Boots/ Judith DeumersKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Boots/ Judith Deumers 5
    8 Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor details van de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 06:56