Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 18 februari 2007

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 MI Klooster-de Leth/NE JoacimKlik hier voor details van de opstelling van MI Klooster-de Leth/NE Joacim 12
    2 Janet Visscher/Pleuni SchwirtzKlik hier voor details van de opstelling van Janet Visscher/Pleuni Schwirtz 11
    3 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 11
    4 A Speelman / D BeerendonkKlik hier voor details van de opstelling van A Speelman / D Beerendonk 10
    5 Eva v Ingen/Margriet vd BiesenKlik hier voor details van de opstelling van Eva v Ingen/Margriet vd Biesen 9
    6 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 7
    7 Claudia Saia/ Jolanda DamKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Jolanda Dam 6
    8 Jaqueline Meijer / D de HaanKlik hier voor details van de opstelling van Jaqueline Meijer / D de Haan 6
    9 Tine van Veen / Anja van DeijkKlik hier voor details van de opstelling van Tine van Veen / Anja van Deijk 4
    10 Marleen Ettema/Wendy VolgeringKlik hier voor details van de opstelling van Marleen Ettema/Wendy Volgering 4
3e Klasse Bekijken 1 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 14
    2 AngeliqueHooglugt/Yvette VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt 12
    3 Jasmijn vdWerff/Merel vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst 10
    4 Marije vd Berg/Rilana BurgerinKlik hier voor details van de opstelling van Marije vd Berg/Rilana Burgerin 9
    5 Mieke Schneider/Mona BoerKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Schneider/Mona Boer 9
    6 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 8
    7 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 8
    8 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 8
    9 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPiekeKlik hier voor details van de opstelling van LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke 7
    10 Adonia Vonk / Elly VisserKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Elly Visser 4
    11 E Konings-Voogd / C TiggelmanKlik hier voor details van de opstelling van E Konings-Voogd / C Tiggelman 4
    12 Lydia Verheul/N EerenbeemtKlik hier voor details van de opstelling van Lydia  Verheul/N Eerenbeemt 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 05:27