Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 26 november 2006

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 Lydia Korstman / Ellen BuijsKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Korstman / Ellen Buijs 16
    2 C Groenewegen / M GrootveldKlik hier voor details van de opstelling van C Groenewegen / M Grootveld 12
    3 Tine van Veen / Anja van DeijkKlik hier voor details van de opstelling van Tine van Veen / Anja van Deijk 12
    4 Eva v Ingen/Margriet vd BiesenKlik hier voor details van de opstelling van Eva v Ingen/Margriet vd Biesen 11
    5 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 11
    6 Janet Visscher/Pleuni SchwirtzKlik hier voor details van de opstelling van Janet Visscher/Pleuni Schwirtz 11
    7 Marleen Ettema/Wendy VolgeringKlik hier voor details van de opstelling van Marleen Ettema/Wendy Volgering 11
    8 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 10
    9 Marije Berg / Rilana SpithorstKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Rilana Spithorst 6
    10 E Konings-Voogd / C TiggelmanKlik hier voor details van de opstelling van E Konings-Voogd / C Tiggelman 0
3e Klasse Bekijken 1 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 18
    2 MI Klooster-de Leth/NE JoacimKlik hier voor details van de opstelling van MI Klooster-de Leth/NE Joacim 15
    3 Lydia Verheul/N EerenbeemtKlik hier voor details van de opstelling van Lydia  Verheul/N Eerenbeemt 12
    4 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPiekeKlik hier voor details van de opstelling van LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke 10
    5 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 10
    6 Jasmijn vdWerff/Merel vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst 10
    7 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor details van de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 9
    8 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 9
    9 AngeliqueHooglugt/Yvette VlugtKlik hier voor details van de opstelling van AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt 8
    10 Adonia Vonk / Elly VisserKlik hier voor details van de opstelling van Adonia Vonk / Elly Visser 8
    11 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 8
    12 Mieke Schneider/Mona BoerKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Schneider/Mona Boer 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 09:20