Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Zondag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Eindstand na de speelronde op zondag 15 december 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor details van de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin 21
    2 Emilie d Haseth/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Emilie d Haseth/Marieke Visser 19
    3 Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor details van de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings 17
    4 Edith Hartgring/Nanda AlphenKlik hier voor details van de opstelling van Edith Hartgring/Nanda Alphen 15
    5 Miranda Schilp/ Ellen BroertjKlik hier voor details van de opstelling van Miranda Schilp/ Ellen Broertj 10
    6 vd Groef / Duijn / PaapKlik hier voor details van de opstelling van vd Groef / Duijn / Paap 7
    7 Nicole Kroon/Ingrid SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Kroon/Ingrid Schrama 6
    8 Ingrid Hijnen/Petra ReuringsKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Hijnen/Petra Reurings 1
Eerste klasse Bekijken 1 Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor details van de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen 19
    2 Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor details van de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 19
    3 Caroline deRijcke/Trea DongaKlik hier voor details van de opstelling van Caroline deRijcke/Trea Donga 19
    4 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 13
    5 Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor details van de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist 11
    6 Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor details van de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris 10
    7 Elmae vd Zwaan/Babs ReijKlik hier voor details van de opstelling van Elmae vd Zwaan/Babs Reij 4
    8 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 1
Tweede klasse Bekijken 1 Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten 24
    2 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 17
    3 Liek Moné/Inez BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné/Inez Booms 14
    4 Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer 12
    5 N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal 10
    6 Marianne Buma/Nancy StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Buma/Nancy Stoete 7
    7 Thea Pieke/Debby ElfrinkKlik hier voor details van de opstelling van Thea Pieke/Debby Elfrink 6
    8 Ingrid Fits/Jacqueline MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Fits/Jacqueline Meijer 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 02:46