Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Zondag Competitie 2002-2003 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 20 oktober 2002

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Miranda Schilp/ Ellen BroertjKlik hier voor details van de opstelling van Miranda Schilp/ Ellen Broertj 8
    2 Emilie d Haseth/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Emilie d Haseth/Marieke Visser 6
    3 Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor details van de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin 6
    4 vd Groef / Duijn / PaapKlik hier voor details van de opstelling van vd Groef / Duijn / Paap 5
    5 Nicole Kroon/Ingrid SchramaKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Kroon/Ingrid Schrama 3
    6 Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor details van de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings 2
    7 Edith Hartgring/Nanda AlphenKlik hier voor details van de opstelling van Edith Hartgring/Nanda Alphen 2
    8 Ingrid Hijnen/Petra ReuringsKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Hijnen/Petra Reurings 0
Eerste klasse Bekijken 1 Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor details van de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen 8
    2 Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor details van de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 7
    3 Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor details van de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist 5
    4 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor details van de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 4
    5 Caroline deRijcke/Trea DongaKlik hier voor details van de opstelling van Caroline deRijcke/Trea Donga 4
    6 Elmae vd Zwaan/Babs ReijKlik hier voor details van de opstelling van Elmae vd Zwaan/Babs Reij 3
    7 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 1
    8 Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor details van de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris 0
Tweede klasse Bekijken 1 Liek Moné/Inez BoomsKlik hier voor details van de opstelling van Liek Moné/Inez Booms 7
    2 Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer 7
    3 N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal 6
    4 Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor details van de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten 5
    5 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 4
    6 Ingrid Fits/Jacqueline MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Ingrid Fits/Jacqueline Meijer 2
    7 Marianne Buma/Nancy StoeteKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Buma/Nancy Stoete 1
    8 Thea Pieke/Debby ElfrinkKlik hier voor details van de opstelling van Thea Pieke/Debby Elfrink 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:36