Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel op vrijdag Vanaf Vrijdag 17 juni (2e Helft Zomer)

Stand na de speelronde op vrijdag 9 september 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Joke Breewel / Inge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel / Inge Lendering 21
    2 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 19
    3 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 18
    4 M.Weesie / A.Putten/A.vMourikKlik hier voor details van de opstelling van M.Weesie / A.Putten/A.vMourik 18
    5 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 17
    6 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 15
    7 W.v Wooning/H. Kossen/KlemannKlik hier voor details van de opstelling van W.v Wooning/H. Kossen/Klemann 12
    8 Ellen Bos/Nienke Bosma/DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma/Dibbets 11
    9 Lida Leurs/ Leotien vDongenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/ Leotien vDongen 6
    10 Nel&InezAbels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel&InezAbels/Marijke vd Noord 3
Eerste klasse Bekijken 1 v Schaik/Blank/v LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van v Schaik/Blank/v Leuffen 19
    2 M Wever / L Merat/ I KaagmanKlik hier voor details van de opstelling van M Wever / L Merat/ I Kaagman 16
    3 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 16
    4 N Hendriks/ Y Gelder/ W ArendaKlik hier voor details van de opstelling van N Hendriks/ Y Gelder/ W Arenda 15
    5 S. Bouman / I. Meijer/ E. BosKlik hier voor details van de opstelling van S. Bouman / I. Meijer/ E. Bos 13
    6 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 5
Tweede klasse Bekijken 1 F.Zurburg/S Schagen/Q.HethariaKlik hier voor details van de opstelling van F.Zurburg/S Schagen/Q.Hetharia 24
    2 Mirjam Schel/ Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Schel/ Cyrilla Hardebol 23
    3 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 21
    4 Lia v Velzen/ Elmae vd ZwaanKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Velzen/ Elmae vd Zwaan 15
    5 Willi Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willi Meijster/Tineke Draaisma 8
    6 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 8
    7 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 7
    8 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 20:50