Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel op vrijdag

Eindstand na de speelronde op vrijdag 10 juni 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Joke Breewel / Inge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel / Inge Lendering 28
    2 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 28
    3 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 25
    4 M.Weesie / A.Putten/A.vMourikKlik hier voor details van de opstelling van M.Weesie / A.Putten/A.vMourik 16
    5 Lida Leurs/ Leotien vDongenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/ Leotien vDongen 16
    6 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 14
    7 Ellen Bos/Nienke Bosma/DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma/Dibbets 12
    8 Nel&InezAbels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel&InezAbels/Marijke vd Noord 12
    9 M Wever / L Merat/ I KaagmanKlik hier voor details van de opstelling van M Wever / L Merat/ I Kaagman 9
    10 Team onbekend 2Klik hier voor details van de opstelling van Team onbekend 2 0
Eerste klasse Bekijken 1 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 31
    2 W.v Wooning/H. Kossen/KlemannKlik hier voor details van de opstelling van W.v Wooning/H. Kossen/Klemann 26
    3 v Schaik/Blank/v LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van v Schaik/Blank/v Leuffen 23
    4 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 16
    5 N Hendriks/ Y Gelder/ W ArendaKlik hier voor details van de opstelling van N Hendriks/ Y Gelder/ W Arenda 12
    6 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 10
    7 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 8
    8 Willi Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willi Meijster/Tineke Draaisma 2
Tweede klasse Bekijken 1 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 24
    2 S. Bouman / I. Meijer/ E. BosKlik hier voor details van de opstelling van S. Bouman / I. Meijer/ E. Bos 22
    3 Mirjam Schel/ Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Mirjam Schel/ Cyrilla Hardebol 20
    4 F.Zurburg/S Schagen/Q.HethariaKlik hier voor details van de opstelling van F.Zurburg/S Schagen/Q.Hetharia 19
    5 Lia v Velzen/ Elmae vd ZwaanKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Velzen/ Elmae vd Zwaan 19
    6 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 16
    7 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 8
    8 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 09:40