Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel op vrijdag 2e Helft

Stand na de speelronde op vrijdag 9 juli 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Joke Breewel / Inge LenderingKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel / Inge Lendering 14
    2 M.Weesie / A.Putten/A.vMourikKlik hier voor details van de opstelling van M.Weesie / A.Putten/A.vMourik 13
    3 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 10
    4 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 10
    5 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 6
    6 v Schaik/Blank/v LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van v Schaik/Blank/v Leuffen 4
    7 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 4
    8 Lida Leurs/ Leotien VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs/ Leotien Vestering 3
Eerste klasse Bekijken 1 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 13
    2 Verhoeven/Raadschelders/HooijKlik hier voor details van de opstelling van Verhoeven/Raadschelders/Hooij 12
    3 W.v Wooning/H. Kossen/T. PiekeKlik hier voor details van de opstelling van W.v Wooning/H. Kossen/T. Pieke 11
    4 Monique v Leuffen/Rina vd BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique v Leuffen/Rina vd Bos 10
    5 N.Hendriks/L.vBeek/W.ArendaKlik hier voor details van de opstelling van N.Hendriks/L.vBeek/W.Arenda 9
    6 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 5
    7 V Hermus/ M Dibbets/L. MoneKlik hier voor details van de opstelling van V Hermus/ M Dibbets/L. Mone 4
    8 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 0
Tweede klasse Bekijken 1 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 12
    2 F.Zurburg/S Schagen/Q.HethariaKlik hier voor details van de opstelling van F.Zurburg/S Schagen/Q.Hetharia 12
    3 Willi Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willi Meijster/Tineke Draaisma 9
    4 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 8
    5 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 8
    6 M. Bast-S./A. Jole/ H.VossenKlik hier voor details van de opstelling van M. Bast-S./A. Jole/ H.Vossen 7
    7 Lia v Velzen/ Elmae vd ZwaanKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Velzen/ Elmae vd Zwaan 6
    8 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 09:40