Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG Zomer 2006

Stand na de speelronde op vrijdag 28 april 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Nadja Lammers/Lida LeursKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/Lida Leurs 14
    2 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 12
    3 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 12
    4 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 8
    5 LiekMone/AnettevdPutten/M.DibbKlik hier voor details van de opstelling van LiekMone/AnettevdPutten/M.Dibb 8
    6 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 5
    7 Margo Weesie / Karin EngelhartKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie / Karin Engelhart 5
    8 Team onbekend 0
Eerste klasse Bekijken 1 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 15
    2 Joke Breewel / Esther JanssenKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel / Esther Janssen 13
    3 Verhoeven/Raadsch/HooijKlik hier voor details van de opstelling van Verhoeven/Raadsch/Hooij 9
    4 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 8
    5 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 7
    6 MarianeHopstaken/Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van MarianeHopstaken/Wil Arenda 6
    7 Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 5
    8 Nell Hendriks / Yolanda GelderKlik hier voor details van de opstelling van Nell Hendriks / Yolanda Gelder 1
Tweede klasse Bekijken 1 Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 14
    2 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 13
    3 Monique v Leuffen/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Monique v Leuffen/Karin Jeuken 13
    4 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 9
    5 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 8
    6 Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 7
    7 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 0
    8 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 5 December 2019 22:39