Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG Zomer 2004 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 28 mei 2004

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Nadja Lammers/Lida LeursKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/Lida Leurs 25
    2 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 24
    3 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 19
    4 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 12
    5 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 11
    6 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 9
    7 Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor details van de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe 6
    8 Hooij/Verhoeven/RaadscheldersKlik hier voor details van de opstelling van Hooij/Verhoeven/Raadschelders 6
Eerste klasse Bekijken 1 L Moné/A vd Putten/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van L Moné/A vd Putten/M. Dibbets 26
    2 Marije vLuyk/Danielle HoefsmitKlik hier voor details van de opstelling van Marije vLuyk/Danielle Hoefsmit 20
    3 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 17
    4 Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie 17
    5 MarianeHopstaken/WilWiekmeijerKlik hier voor details van de opstelling van MarianeHopstaken/WilWiekmeijer 14
    6 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 11
    7 Lia vSchaik/Anke Blank/PeetoomKlik hier voor details van de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank/Peetoom 7
    8 Team onbekend 0
Tweede klasse Bekijken 1 Monique v Leuffen/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Monique v Leuffen/Karin Jeuken 23
    2 Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 22
    3 Joke Breewel/ StokmanKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/ Stokman 19
    4 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 19
    5 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 13
    6 Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor details van de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 7
    7 Marion Bonnema/Helene vdWerffKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema/Helene vdWerff 6
    8 Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:42