Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG Zomer 2004 (1e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 21 mei 2004

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Nadja Lammers/Lida LeursKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/Lida Leurs 21
    2 Suze Linthorst/Lia BarendsKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Barends 20
    3 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 19
    4 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 10
    5 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 9
    6 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 9
    7 Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor details van de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe 4
    8 Hooij/Verhoeven/RaadscheldersKlik hier voor details van de opstelling van Hooij/Verhoeven/Raadschelders 4
Eerste klasse Bekijken 1 L Moné/A vd Putten/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van L Moné/A vd Putten/M. Dibbets 22
    2 Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie 17
    3 Marije vLuyk/Danielle HoefsmitKlik hier voor details van de opstelling van Marije vLuyk/Danielle Hoefsmit 16
    4 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 13
    5 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 11
    6 MarianeHopstaken/WilWiekmeijerKlik hier voor details van de opstelling van MarianeHopstaken/WilWiekmeijer 10
    7 Lia vSchaik/Anke Blank/PeetoomKlik hier voor details van de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank/Peetoom 7
    8 Team onbekend 0
Tweede klasse Bekijken 1 Monique v Leuffen/Karin JeukenKlik hier voor details van de opstelling van Monique v Leuffen/Karin Jeuken 20
    2 Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 18
    3 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 15
    4 Joke Breewel/ StokmanKlik hier voor details van de opstelling van Joke Breewel/ Stokman 15
    5 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 13
    6 Marion Bonnema/Helene vdWerffKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema/Helene vdWerff 6
    7 Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor details van de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 6
    8 Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 07:44