Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel "vrijdag" zomer 2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op vrijdag 27 juni 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 16
    2 Nadja Lammers/Lida LeursKlik hier voor details van de opstelling van Nadja Lammers/Lida Leurs 15
    3 Suze Linthorst/Lia NieswaagKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Lia Nieswaag 12
    4 Marjolein Fange/Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Marjolein Fange/Anneke Leuffen 7
    5 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 6
    6 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 4
    7 Valentine Hermus/Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Valentine Hermus/Margo Weesie 3
    8 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 1
Eerste klasse Bekijken 1 Stefanie Hooij/Mieke VerhoevenKlik hier voor details van de opstelling van Stefanie Hooij/Mieke Verhoeven 13
    2 Tina Wagenaar/Tiny JoppeKlik hier voor details van de opstelling van Tina Wagenaar/Tiny Joppe 9
    3 Wendy Hulshof/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/Helen Kossen 8
    4 Veenendaal/Hoefsmit/DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Veenendaal/Hoefsmit/Draaisma 8
    5 L Moné/A vd Putten/M.DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van L Moné/A vd Putten/M.Dibbets 7
    6 Willy Meijster/Miny vd LindenKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Miny vd Linden 3
Tweede klasse Bekijken 1 Lia v Schaik/Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/Anke Blank 15
    2 MarianeHopstaken/WilWiekmeijerKlik hier voor details van de opstelling van MarianeHopstaken/WilWiekmeijer 14
    3 Evelin Boheem/Wally KramerKlik hier voor details van de opstelling van Evelin Boheem/Wally Kramer 13
    4 Ineke Versteeg/Frances v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Versteeg/Frances v Eden 9
    5 Sabine d Jong/Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine d Jong/Annelies Roelofs 5
    6 Tineke Draaisma/Rina vande BosKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Draaisma/Rina vande Bos 4
    7 Jannie Bruin/T v StamKlik hier voor details van de opstelling van Jannie Bruin/T v Stam 4
    8 open plaats / open plaatsKlik hier voor details van de opstelling van open plaats / open plaats 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 04:26