Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Zomer 2016 - Deel 2

Stand na de speelronde op vrijdag 10 juni 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 JokeBreewel/IngeL/AnnetvdPKlik hier voor details van de opstelling van JokeBreewel/IngeL/AnnetvdP 4
    2 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 4
    3 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 4
    4 C Kamps / CAM Hardebol-WijnenKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps / CAM Hardebol-Wijnen 4
    5 JosHaene/MiekeVogel/AnsMourikKlik hier voor details van de opstelling van JosHaene/MiekeVogel/AnsMourik 0
    6 Ellen Schouten /MoniqueVeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten /MoniqueVeen 0
    7 LydiaV/BepHof/EllisKuijperKlik hier voor details van de opstelling van LydiaV/BepHof/EllisKuijper 0
    8 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 0
Eerste klasse Bekijken 1 Monique&AnnekeLeuffen/RinaBKlik hier voor details van de opstelling van Monique&AnnekeLeuffen/RinaB 4
    2 TinekeD/SabineDeJ/AnneliesRKlik hier voor details van de opstelling van TinekeD/SabineDeJ/AnneliesR 4
    3 Linda&NelAbels/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Linda&NelAbels/Helen Kossen 4
    4 EdithvdMeij/IngridMeij/SandraBKlik hier voor details van de opstelling van EdithvdMeij/IngridMeij/SandraB 4
    5 WillienK/SaskiadeV/BibianePreKlik hier voor details van de opstelling van WillienK/SaskiadeV/BibianePre 0
    6 SimoneStok/TiniStam/JokeBKlik hier voor details van de opstelling van SimoneStok/TiniStam/JokeB 0
    7 Lia van Velzen / Yvonne BetistKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Velzen / Yvonne Betist 0
    8 Lia v Schaik/ Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/ Anke Blank 0
Tweede Klasse Bekijken 1  W Arenda/M Hopstaken 4
    2 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 4
    3 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 4
    4 Marieke Kragt/Nicky KamphuisKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Kragt/Nicky Kamphuis 2
    5 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 2
    6 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 2
    7 Nicole Manakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Manakker/Maartje Brink 2
    8 Ans Kamer / Sjaak SeepmaKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kamer / Sjaak Seepma 0
    9 Team onbekend 0
    10 Marijke Noord / Elmae ZwaanKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Noord / Elmae Zwaan 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 11 December 2019 15:34