Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Zomer 2016 - Deel 1

Stand na de speelronde op vrijdag 20 mei 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 C Kamps / CAM Hardebol-WijnenKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps / CAM Hardebol-Wijnen 22
    2 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 20
    3 LydiaV/BepHof/EllisKuijperKlik hier voor details van de opstelling van LydiaV/BepHof/EllisKuijper 16
    4 JokeBreewel/IngeL/AnnetvdPKlik hier voor details van de opstelling van JokeBreewel/IngeL/AnnetvdP 14
    5 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 8
    6 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 8
    7 Linda&NelAbels/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Linda&NelAbels/Helen Kossen 5
    8 EdithvdMeij/IngridMeij/SandraBKlik hier voor details van de opstelling van EdithvdMeij/IngridMeij/SandraB 3
Eerste klasse Bekijken 1 JosHaene/MiekeVogel/AnsMourikKlik hier voor details van de opstelling van JosHaene/MiekeVogel/AnsMourik 19
    2 Ellen Schouten /MoniqueVeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten /MoniqueVeen 18
    3 Lia v Schaik/ Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/ Anke Blank 17
    4 WillienK/SaskiadeV/BibianePreKlik hier voor details van de opstelling van WillienK/SaskiadeV/BibianePre 15
    5 TinekeD/SabineDeJ/AnneliesRKlik hier voor details van de opstelling van TinekeD/SabineDeJ/AnneliesR 13
    6 Monique&AnnekeLeuffen/RinaBKlik hier voor details van de opstelling van Monique&AnnekeLeuffen/RinaB 6
    7  W Arenda/M Hopstaken 5
    8 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 3
Tweede Klasse Bekijken 1 SimoneStok/TiniStam/JokeBKlik hier voor details van de opstelling van SimoneStok/TiniStam/JokeB 21
    2 Lia van Velzen / Yvonne BetistKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Velzen / Yvonne Betist 19
    3 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 17
    4 Ans Kamer / Sjaak SeepmaKlik hier voor details van de opstelling van Ans Kamer / Sjaak Seepma 14
    5 Marijke Noord / Elmae ZwaanKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Noord / Elmae Zwaan 11
    6 Marieke Kragt/Nicky KamphuisKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Kragt/Nicky Kamphuis 11
    7 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 10
    8 Nicole Manakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Manakker/Maartje Brink 10
    9 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 7
    10 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 11 December 2019 11:57