Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag

Stand na de speelronde op vrijdag 21 augustus 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Fleur Z/Shiels vS/Gwen HetKlik hier voor details van de opstelling van Fleur Z/Shiels vS/Gwen Het 18
    2 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 16
    3 Christa Kamps/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Cyrilla Hardebol 15
    4 Hélène Werff / Ans MourikKlik hier voor details van de opstelling van Hélène Werff / Ans Mourik 9
    5 MarianneD/ MoniqueT/ NienkeBKlik hier voor details van de opstelling van MarianneD/ MoniqueT/ NienkeB 8
    6 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 7
    7 Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdPKlik hier voor details van de opstelling van Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdP 5
    8 Helen Kossen/Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Linda Abels 2
Eerste klasse Bekijken 1 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 20
    2 S Bouman / I Meijer/ E vd MeijKlik hier voor details van de opstelling van S Bouman / I Meijer/ E vd Meij 14
    3 SaskiadV/ WillienK/BibianProKlik hier voor details van de opstelling van SaskiadV/ WillienK/BibianPro 12
    4 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 11
    5 Sabine dJ/ Annelies R/Tineke DKlik hier voor details van de opstelling van Sabine dJ/ Annelies R/Tineke D 9
    6 Lia v Schaik/ Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/ Anke Blank 9
    7 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 8
    8 Marijke Noord/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Noord/Joke Beukenkamp 6
    9 Marie-Jose Sch / Nanda vBodegrKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose Sch / Nanda vBodegr 6
    10 Ellen Schouten / Monique VeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten / Monique Veen 5
Tweede Klasse Bekijken 1 Lia vVel/Anja Koppen/Yvon BettKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVel/Anja Koppen/Yvon Bett 16
    2 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 15
    3 Francis vEden/ Ineke KaulingKlik hier voor details van de opstelling van Francis vEden/ Ineke Kauling 15
    4 M. vVeggel/A. Kamer/M. SchelKlik hier voor details van de opstelling van M. vVeggel/A. Kamer/M. Schel 14
    5 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 13
    6 Marieke Kragt/Nicky KamphuisKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Kragt/Nicky Kamphuis 12
    7 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 8
    8 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 3
    9 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 3
    10 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 13:53