Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag

Stand na de speelronde op vrijdag 12 juni 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Fleur Z/Shiels vS/Gwen HetKlik hier voor details van de opstelling van Fleur Z/Shiels vS/Gwen Het 8
    2 Christa Kamps/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Cyrilla Hardebol 6
    3 Hélène Werff / Ans MourikKlik hier voor details van de opstelling van Hélène Werff / Ans Mourik 5
    4 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 4
    5 Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdPKlik hier voor details van de opstelling van Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdP 3
    6 MarianneD/ MoniqueT/ NienkeBKlik hier voor details van de opstelling van MarianneD/ MoniqueT/ NienkeB 3
    7 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 2
    8 Helen Kossen/Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Linda Abels 1
Eerste klasse Bekijken 1 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 8
    2 SaskiadV/ WillienK/BibianProKlik hier voor details van de opstelling van SaskiadV/ WillienK/BibianPro 5
    3 S Bouman / I Meijer/ E vd MeijKlik hier voor details van de opstelling van S Bouman / I Meijer/ E vd Meij 5
    4 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 4
    5 Ellen Schouten / Monique VeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten / Monique Veen 4
    6 Lia v Schaik/ Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/ Anke Blank 4
    7 Marie-Jose Sch / Nanda vBodegrKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose Sch / Nanda vBodegr 3
    8 Marijke Noord/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Noord/Joke Beukenkamp 3
    9 Sabine dJ/ Annelies R/Tineke DKlik hier voor details van de opstelling van Sabine dJ/ Annelies R/Tineke D 2
    10 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 2
Tweede Klasse Bekijken 1 Francis vEden/ Ineke KaulingKlik hier voor details van de opstelling van Francis vEden/ Ineke Kauling 8
    2 M. vVeggel/A. Kamer/M. SchelKlik hier voor details van de opstelling van M. vVeggel/A. Kamer/M. Schel 8
    3 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 7
    4 Marieke Kragt/Nicky KamphuisKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Kragt/Nicky Kamphuis 6
    5 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 4
    6 Lia vVel/Anja Koppen/Yvon BettKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVel/Anja Koppen/Yvon Bett 4
    7 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 1
    8 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 1
    9 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 1
    10 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:27