Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag

Eindstand na de speelronde op vrijdag 29 mei 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 26
    2 Fleur Z/Shiels vS/Gwen HetKlik hier voor details van de opstelling van Fleur Z/Shiels vS/Gwen Het 25
    3 Christa Kamps/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Cyrilla Hardebol 20
    4 Hélène Werff / Ans MourikKlik hier voor details van de opstelling van Hélène Werff / Ans Mourik 20
    5 Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdPKlik hier voor details van de opstelling van Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdP 15
    6 MarianneD/ MoniqueT/ NienkeBKlik hier voor details van de opstelling van MarianneD/ MoniqueT/ NienkeB 12
    7 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 10
    8 S Bouman / I Meijer/ E vd MeijKlik hier voor details van de opstelling van S Bouman / I Meijer/ E vd Meij 0
Eerste klasse Bekijken 1 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 27
    2 Helen Kossen/Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Linda Abels 24
    3 Sabine dJ/ Annelies R/Tineke DKlik hier voor details van de opstelling van Sabine dJ/ Annelies R/Tineke D 23
    4 SaskiadV/ WillienK/BibianProKlik hier voor details van de opstelling van SaskiadV/ WillienK/BibianPro 20
    5 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 20
    6 Lia v Schaik/ Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/ Anke Blank 19
    7 Marijke Noord/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Noord/Joke Beukenkamp 17
    8 Ellen Schouten / Monique VeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten / Monique Veen 17
    9 Lia vVel/Anja Koppen/Yvon BettKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVel/Anja Koppen/Yvon Bett 10
    10 M. vVeggel/A. Kamer/M. SchelKlik hier voor details van de opstelling van M. vVeggel/A. Kamer/M. Schel 8
    11 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 7
    12 Francis vEden/ Ineke KaulingKlik hier voor details van de opstelling van Francis vEden/ Ineke Kauling 0
Tweede Klasse Bekijken 1 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 29
    2 Marie-Jose Sch / Nanda vBodegrKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose Sch / Nanda vBodegr 27
    3 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 17
    4 Marieke Kragt/Nicky KamphuisKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Kragt/Nicky Kamphuis 13
    5 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 12
    6 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 10
    7 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 10
    8 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 10

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 09:03