Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag

Stand na de speelronde op vrijdag 1 mei 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Fleur Z/Shiels vS/Gwen HetKlik hier voor details van de opstelling van Fleur Z/Shiels vS/Gwen Het 17
    2 Christa Kamps/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Cyrilla Hardebol 17
    3 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 16
    4 Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdPKlik hier voor details van de opstelling van Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdP 12
    5 Hélène Werff / Ans MourikKlik hier voor details van de opstelling van Hélène Werff / Ans Mourik 8
    6 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 6
    7 MarianneD/ MoniqueT/ NienkeBKlik hier voor details van de opstelling van MarianneD/ MoniqueT/ NienkeB 4
    8 S Bouman / I Meijer/ E vd MeijKlik hier voor details van de opstelling van S Bouman / I Meijer/ E vd Meij 0
Eerste klasse Bekijken 1 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 19
    2 Sabine dJ/ Annelies R/Tineke DKlik hier voor details van de opstelling van Sabine dJ/ Annelies R/Tineke D 16
    3 Helen Kossen/Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Linda Abels 15
    4 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 13
    5 Lia v Schaik/ Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/ Anke Blank 12
    6 Ellen Schouten / Monique VeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten / Monique Veen 12
    7 SaskiadV/ WillienK/BibianProKlik hier voor details van de opstelling van SaskiadV/ WillienK/BibianPro 10
    8 Marijke Noord/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Noord/Joke Beukenkamp 10
    9 Lia vVel/Anja Koppen/Yvon BettKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVel/Anja Koppen/Yvon Bett 6
    10 M. vVeggel/A. Kamer/M. SchelKlik hier voor details van de opstelling van M. vVeggel/A. Kamer/M. Schel 4
    11 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 3
    12 Francis vEden/ Ineke KaulingKlik hier voor details van de opstelling van Francis vEden/ Ineke Kauling 0
Tweede Klasse Bekijken 1 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 17
    2 Marie-Jose Sch / Nanda vBodegrKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose Sch / Nanda vBodegr 15
    3 Marieke Kragt/Nicky KamphuisKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Kragt/Nicky Kamphuis 11
    4 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 11
    5 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 9
    6 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 6
    7 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 6
    8 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 04:31