Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag

Stand na de speelronde op vrijdag 3 april 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 4
    2 Hélène Werff / Ans MourikKlik hier voor details van de opstelling van Hélène Werff / Ans Mourik 4
    3 Christa Kamps/Cyrilla HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps/Cyrilla Hardebol 3
    4 Fleur Z/Shiels vS/Gwen HetKlik hier voor details van de opstelling van Fleur Z/Shiels vS/Gwen Het 3
    5 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 1
    6 Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdPKlik hier voor details van de opstelling van Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdP 1
    7 MarianneD/ MoniqueT/ NienkeBKlik hier voor details van de opstelling van MarianneD/ MoniqueT/ NienkeB 0
    8 S Bouman / I Meijer/ E vd MeijKlik hier voor details van de opstelling van S Bouman / I Meijer/ E vd Meij 0
Eerste klasse Bekijken 1 SaskiadV/ WillienK/BibianProKlik hier voor details van de opstelling van SaskiadV/ WillienK/BibianPro 4
    2 Lia v Schaik/ Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Schaik/ Anke Blank 4
    3 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 4
    4 Sabine dJ/ Annelies R/Tineke DKlik hier voor details van de opstelling van Sabine dJ/ Annelies R/Tineke D 3
    5 Ellen Schouten / Monique VeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten / Monique Veen 2
    6 Marijke Noord/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Marijke Noord/Joke Beukenkamp 2
    7 Lia vVel/Anja Koppen/Yvon BettKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVel/Anja Koppen/Yvon Bett 2
    8 M. vVeggel/A. Kamer/M. SchelKlik hier voor details van de opstelling van M. vVeggel/A. Kamer/M. Schel 2
    9 Helen Kossen/Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/Linda Abels 1
    10 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 0
    11 Francis vEden/ Ineke KaulingKlik hier voor details van de opstelling van Francis vEden/ Ineke Kauling 0
    12 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 0
Tweede Klasse Bekijken 1 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 4
    2 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 4
    3 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 3
    4 Marie-Jose Sch / Nanda vBodegrKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose Sch / Nanda vBodegr 2
    5 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 2
    6 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 1
    7 Marieke Kragt/Nicky KamphuisKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Kragt/Nicky Kamphuis 0
    8 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 19:58