Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag vanaf 13 juni

Stand na de speelronde op vrijdag 27 juni 2014

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 F.Zurburg/S Schagen/Q.HethariaKlik hier voor details van de opstelling van F.Zurburg/S Schagen/Q.Hetharia 10
    2 MarianneD/ MoniqueT/ NienkeBKlik hier voor details van de opstelling van MarianneD/ MoniqueT/ NienkeB 10
    3 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 8
    4 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 6
    5 Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdPKlik hier voor details van de opstelling van Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdP 5
    6 SaskiadV/ WillienK/BibianProKlik hier voor details van de opstelling van SaskiadV/ WillienK/BibianPro 4
    7 H Kossen /C Hardebol/M KlemannKlik hier voor details van de opstelling van H Kossen /C Hardebol/M Klemann 3
    8 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 2
Eerste klasse Bekijken 1 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 10
    2 NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor details van de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 9
    3 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 7
    4 Lia vV/Yvonne B/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Lia vV/Yvonne B/Joke B 6
    5 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 6
    6 M. vVeggel/A. Kamer/M. SchelKlik hier voor details van de opstelling van M. vVeggel/A. Kamer/M. Schel 6
    7 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 6
    8 v Schaik/BlankKlik hier voor details van de opstelling van v Schaik/Blank 5
    9 S Bouman / I Meijer/ E vd MeijKlik hier voor details van de opstelling van S Bouman / I Meijer/ E vd Meij 4
    10 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 1
Tweede Klasse Bekijken 1 Nel & Linda Abels, Marijke vdNKlik hier voor details van de opstelling van Nel & Linda Abels, Marijke vdN 12
    2 Ellen Sch /MoniqueV/ Lucille HKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Sch /MoniqueV/ Lucille H 10
    3 Francis vEden/ Ineke KaulingKlik hier voor details van de opstelling van Francis vEden/ Ineke Kauling 8
    4 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 7
    5 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 5
    6 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 4
    7 MargotOuds/ W ilma W/ Nicky K.Klik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma W/ Nicky K. 2
    8 Invallers worden geregeld 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 14:25