Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag vanaf april

Eindstand na de speelronde op vrijdag 6 juni 2014

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 F.Zurburg/S Schagen/Q.HethariaKlik hier voor details van de opstelling van F.Zurburg/S Schagen/Q.Hetharia 26
    2 Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdPKlik hier voor details van de opstelling van Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdP 26
    3 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 22
    4 MarianneD/ MoniqueT/ NienkeBKlik hier voor details van de opstelling van MarianneD/ MoniqueT/ NienkeB 21
    5 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 20
    6 H Kossen /C Hardebol/M KlemannKlik hier voor details van de opstelling van H Kossen /C Hardebol/M Klemann 17
    7 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 15
    8 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 8
    9 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 5
    10 Team onbekend 0
Eerste klasse Bekijken 1 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 22
    2 SaskiadV/ WillienK/BibianProKlik hier voor details van de opstelling van SaskiadV/ WillienK/BibianPro 22
    3 S Bouman / I Meijer/ E vd MeijKlik hier voor details van de opstelling van S Bouman / I Meijer/ E vd Meij 21
    4 v Schaik/BlankKlik hier voor details van de opstelling van v Schaik/Blank 19
    5 NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor details van de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 19
    6 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 11
    7 Nel & Linda Abels, Marijke vdNKlik hier voor details van de opstelling van Nel & Linda Abels, Marijke vdN 11
    8 Ellen Sch /MoniqueV/ Lucille HKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Sch /MoniqueV/ Lucille H 3
Tweede Klasse Bekijken 1 M. vVeggel/A. Kamer/M. SchelKlik hier voor details van de opstelling van M. vVeggel/A. Kamer/M. Schel 25
    2 Lia vV/Yvonne B/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Lia vV/Yvonne B/Joke B 24
    3 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 24
    4 Francis vEden/ Ineke KaulingKlik hier voor details van de opstelling van Francis vEden/ Ineke Kauling 22
    5 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 17
    6 MargotOuds/ W ilma W/ Nicky K.Klik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma W/ Nicky K. 10
    7 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 3
    8 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:39