Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag vanaf april

Stand na de speelronde op vrijdag 4 april 2014

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 4
    2 MarianneD/ MoniqueT/ NienkeBKlik hier voor details van de opstelling van MarianneD/ MoniqueT/ NienkeB 4
    3 F.Zurburg/S Schagen/Q.HethariaKlik hier voor details van de opstelling van F.Zurburg/S Schagen/Q.Hetharia 4
    4 Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdPKlik hier voor details van de opstelling van Joke Bree/ IngeLend/AnnettevdP 4
    5 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 4
    6 Team onbekend 0
    7 MiekeLange/PaulienHafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van MiekeLange/PaulienHafkenscheid 0
    8 H Kossen /C Hardebol/M KlemannKlik hier voor details van de opstelling van H Kossen /C Hardebol/M Klemann 0
    9 Monique & Anneke v Leuffen/BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique & Anneke v Leuffen/Bos 0
    10 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 0
Eerste klasse Bekijken 1 v Schaik/BlankKlik hier voor details van de opstelling van v Schaik/Blank 4
    2 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 3
    3 S Bouman / I Meijer/ E vd MeijKlik hier voor details van de opstelling van S Bouman / I Meijer/ E vd Meij 2
    4 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 2
    5 SaskiadV/ WillienK/BibianProKlik hier voor details van de opstelling van SaskiadV/ WillienK/BibianPro 2
    6 Nel & Linda Abels, Marijke vdNKlik hier voor details van de opstelling van Nel & Linda Abels, Marijke vdN 2
    7 NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor details van de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 1
    8 Ellen Sch /MoniqueV/ Lucille HKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Sch /MoniqueV/ Lucille H 0
Tweede Klasse Bekijken 1 Lia vV/Yvonne B/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Lia vV/Yvonne B/Joke B 4
    2 M. vVeggel/A. Kamer/M. SchelKlik hier voor details van de opstelling van M. vVeggel/A. Kamer/M. Schel 4
    3 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 4
    4 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 2
    5 Francis vEden/ Ineke KaulingKlik hier voor details van de opstelling van Francis vEden/ Ineke Kauling 2
    6 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 0
    7 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 0
    8 MargotOuds/ W ilma W/ Nicky K.Klik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma W/ Nicky K. 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 05:23