Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter

Stand na de speelronde op vrijdag 26 oktober 2018

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Suzanna v H / MarjonLigthartKlik hier voor details van de opstelling van Suzanna v H / MarjonLigthart 10
    2 Mireille en Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Mireille en Puck Groot 9
    3 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 7
    4 LucilleH/Jeanin/Best/CLauppeKlik hier voor details van de opstelling van LucilleH/Jeanin/Best/CLauppe 7
    5 G Kreike / DL Bauer-von MauwKlik hier voor details van de opstelling van G Kreike / DL Bauer-von Mauw 6
    6 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 4
    7 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 4
    8 Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor details van de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom 1
Eerste Klasse A Bekijken 1 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 11
    2 Debby Noordermeer/Merel DekkerKlik hier voor details van de opstelling van Debby Noordermeer/Merel Dekker 10
    3 Annette Putten / Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Annette Putten / Joke Breewel 9
    4 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 6
    5 LydiaV/Bep Hof/JokeBKlik hier voor details van de opstelling van LydiaV/Bep Hof/JokeB 4
    6 Mieke Vogel / Jos D'HaeneKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Vogel / Jos D'Haene 4
    7 HildeRaven/MaudCroese/WilmaStrKlik hier voor details van de opstelling van HildeRaven/MaudCroese/WilmaStr 3
    8 Linda&NelAbels/Helen KossenKlik hier voor details van de opstelling van Linda&NelAbels/Helen Kossen 1
Eerste Klasse B Bekijken 1 Selma Bassie / Linda GuitoneauKlik hier voor details van de opstelling van Selma Bassie / Linda Guitoneau 10
    2 CarlaEmmerik/ErliEgas/WilHirsKlik hier voor details van de opstelling van CarlaEmmerik/ErliEgas/WilHirs 9
    3 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 6
    4 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 4
    5 NienkeBos/ MoniquevTrigtKlik hier voor details van de opstelling van NienkeBos/ MoniquevTrigt 4
    6 Christa Kamps / Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps / Margo Weesie 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 20:21