Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter 17/18 2e helft

Stand na de speelronde op vrijdag 2 februari 2018

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 9
    2 Suzanna v H / MarjonLigthartKlik hier voor details van de opstelling van Suzanna v H / MarjonLigthart 9
    3 Selma Bassie / Linda GuitoneauKlik hier voor details van de opstelling van Selma Bassie / Linda Guitoneau 8
    4 G Kreike / DL Bauer-von MauwKlik hier voor details van de opstelling van G Kreike / DL Bauer-von Mauw 7
    5 Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor details van de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom 5
    6 CarlaEmmerik/ErliEgas/WilHirsKlik hier voor details van de opstelling van CarlaEmmerik/ErliEgas/WilHirs 5
    7 Mireille&Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Mireille&Puck Groot 3
    8 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 2
Eerste Klasse A Bekijken 1 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 9
    2 LucilleH/Jeanin/Best/CLauppeKlik hier voor details van de opstelling van LucilleH/Jeanin/Best/CLauppe 8
    3 MoniqueT/ NienkeB/MarianneDibKlik hier voor details van de opstelling van MoniqueT/ NienkeB/MarianneDib 7
    4 Annette Putten / Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Annette Putten / Joke Breewel 7
    5 HildeRaven/MaudCroese/WilmaStrKlik hier voor details van de opstelling van HildeRaven/MaudCroese/WilmaStr 7
    6 Mieke Vogel / Jos D'HaeneKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Vogel / Jos D'Haene 7
    7 Sjaak Seepma / Cisca StuijtKlik hier voor details van de opstelling van Sjaak Seepma / Cisca Stuijt 2
    8 Tanja Heyink/ Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/ Inge Hilberdink 1
Eerste Klasse B Bekijken 1 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 10
    2 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 10
    3 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 7
    4 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 7
    5 Christa Kamps / Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps / Margo Weesie 6
    6 LydiaV/ Bep Hof/JokeBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van LydiaV/ Bep Hof/JokeBeukenkamp 5
    7 Marjan H/ Wiskje L/ Ellen StrKlik hier voor details van de opstelling van Marjan H/  Wiskje L/ Ellen Str 2
    8 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 02:55