Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter 17/18 2e helft

Stand na de speelronde op vrijdag 19 januari 2018

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Suzanna v H / MarjonLigthartKlik hier voor details van de opstelling van Suzanna v H / MarjonLigthart 7
    2 Selma Bassie / Linda GuitoneauKlik hier voor details van de opstelling van Selma Bassie / Linda Guitoneau 5
    3 G Kreike / DL Bauer-von MauwKlik hier voor details van de opstelling van G Kreike / DL Bauer-von Mauw 5
    4 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 5
    5 CarlaEmmerik/ErliEgas/WilHirsKlik hier voor details van de opstelling van CarlaEmmerik/ErliEgas/WilHirs 5
    6 Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor details van de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom 3
    7 Mireille&Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Mireille&Puck Groot 1
    8 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 1
Eerste Klasse A Bekijken 1 HildeRaven/MaudCroese/WilmaStrKlik hier voor details van de opstelling van HildeRaven/MaudCroese/WilmaStr 6
    2 MoniqueT/ NienkeB/MarianneDibKlik hier voor details van de opstelling van MoniqueT/ NienkeB/MarianneDib 6
    3 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 6
    4 Mieke Vogel / Jos D'HaeneKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Vogel / Jos D'Haene 4
    5 LucilleH/Jeanin/Best/CLauppeKlik hier voor details van de opstelling van LucilleH/Jeanin/Best/CLauppe 4
    6 Annette Putten / Joke BreewelKlik hier voor details van de opstelling van Annette Putten / Joke Breewel 4
    7 Sjaak Seepma / Cisca StuijtKlik hier voor details van de opstelling van Sjaak Seepma / Cisca Stuijt 2
    8 Tanja Heyink/ Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/ Inge Hilberdink 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 8
    2 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 6
    3 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 5
    4 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 5
    5 Christa Kamps / Margo WeesieKlik hier voor details van de opstelling van Christa Kamps / Margo Weesie 4
    6 LydiaV/ Bep Hof/JokeBeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van LydiaV/ Bep Hof/JokeBeukenkamp 3
    7 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 1
    8 Marjan H/ Wiskje L/ Ellen StrKlik hier voor details van de opstelling van Marjan H/  Wiskje L/ Ellen Str 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:17