Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter - vervolg

Stand na de speelronde op vrijdag 11 maart 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 18
    2 HSKossen-Spruijt/L Abels-Van BKlik hier voor details van de opstelling van HSKossen-Spruijt/L Abels-Van B 15
    3 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 12
    4  W Arenda/M Hopstaken 11
    5 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 10
    6 Lia van Velzen / Yvonne BetistKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Velzen / Yvonne Betist 8
    7 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 6
    8 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 0
Tweede Klasse B Bekijken 1 Maaike Bouwens/Chantal BlomKlik hier voor details van de opstelling van Maaike Bouwens/Chantal Blom 16
    2 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 16
    3 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 10
    4 Margo Weesie/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie/Joke Beukenkamp 9
    5 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 8
    6 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 8
    7 TDraaisma/JAW Beukenkamp - vdKlik hier voor details van de opstelling van TDraaisma/JAW Beukenkamp - vd 7
    8 Marjan H/ Wiskje L/ Ellen StrKlik hier voor details van de opstelling van Marjan H/  Wiskje L/ Ellen Str 6
Derde Klasse A Bekijken 1 Marie-José vV/ Ans K/Sjaak SKlik hier voor details van de opstelling van Marie-José vV/ Ans K/Sjaak S 15
    2 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 15
    3 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 14
    4 NelAbels/MarijkeNoord/LindaAKlik hier voor details van de opstelling van NelAbels/MarijkeNoord/LindaA 13
    5 AAJMBender-Boots/R Homan-HamhuKlik hier voor details van de opstelling van AAJMBender-Boots/R Homan-Hamhu 11
    6 Anikó R/ Mo Schut/ Francis Kn.Klik hier voor details van de opstelling van Anikó R/ Mo Schut/ Francis Kn. 9
    7 NickyKamphuis / Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van NickyKamphuis / Marieke Kragt 8
    8 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 6
    9 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 5
    10 team wordt geregeld 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Februari 2020 11:03