Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter - vervolg

Stand na de speelronde op vrijdag 26 februari 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 14
    2 HSKossen-Spruijt/L Abels-Van BKlik hier voor details van de opstelling van HSKossen-Spruijt/L Abels-Van B 11
    3  W Arenda/M Hopstaken 11
    4 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 8
    5 Lia van Velzen / Yvonne BetistKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Velzen / Yvonne Betist 8
    6 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 7
    7 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 5
    8 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 0
Tweede Klasse B Bekijken 1 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 12
    2 Maaike Bouwens/Chantal BlomKlik hier voor details van de opstelling van Maaike Bouwens/Chantal Blom 12
    3 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 10
    4 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 8
    5 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 7
    6 Marjan H/ Wiskje L/ Ellen StrKlik hier voor details van de opstelling van Marjan H/  Wiskje L/ Ellen Str 6
    7 Margo Weesie/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie/Joke Beukenkamp 5
    8 TDraaisma/JAW Beukenkamp - vdKlik hier voor details van de opstelling van TDraaisma/JAW Beukenkamp - vd 4
Derde Klasse A Bekijken 1 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 14
    2 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 11
    3 Marie-José vV/ Ans K/Sjaak SKlik hier voor details van de opstelling van Marie-José vV/ Ans K/Sjaak S 11
    4 AAJMBender-Boots/R Homan-HamhuKlik hier voor details van de opstelling van AAJMBender-Boots/R Homan-Hamhu 11
    5 NelAbels/MarijkeNoord/LindaAKlik hier voor details van de opstelling van NelAbels/MarijkeNoord/LindaA 10
    6 Anikó R/ Mo Schut/ Francis Kn.Klik hier voor details van de opstelling van Anikó R/ Mo Schut/ Francis Kn. 7
    7 NickyKamphuis / Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van NickyKamphuis / Marieke Kragt 6
    8 team wordt geregeld 4
    9 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 4
    10 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Februari 2020 10:32