Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter - vervolg

Stand na de speelronde op vrijdag 19 februari 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 ChristaK/CyrillaH/AnnetvdPutKlik hier voor details van de opstelling van ChristaK/CyrillaH/AnnetvdPut 10
    2 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 9
    3 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 9
    4 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 8
    5 G Kreike / DL Bauer-von MauwKlik hier voor details van de opstelling van G Kreike / DL Bauer-von Mauw 7
    6 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 7
    7 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 7
    8 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 7
Eerste Klasse A Bekijken 1 Mireille&Puck Groot/Cyrilla HKlik hier voor details van de opstelling van Mireille&Puck Groot/Cyrilla H 13
    2 Annette vdP/ Joke Br/ Inge L.Klik hier voor details van de opstelling van Annette vdP/ Joke Br/ Inge L. 13
    3 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 10
    4 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 9
    5 SophieVanD/AnnetteM/CarolineKKlik hier voor details van de opstelling van SophieVanD/AnnetteM/CarolineK 7
    6 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 6
    7 WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor details van de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 4
    8 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 2
Eerste Klasse B Bekijken 1 Jennie K/ HenriėtteG/IngridKokKlik hier voor details van de opstelling van Jennie K/ HenriėtteG/IngridKok 13
    2 M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 10
    3 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 9
    4 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 9
    5 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 8
    6 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 7
    7 Thea Jongbloed / Rita VeddelerKlik hier voor details van de opstelling van Thea Jongbloed / Rita Veddeler 4
    8 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 7 April 2020 19:37