Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter - vervolg

Stand na de speelronde op vrijdag 22 januari 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 6
    2 ChristaK/CyrillaH/AnnetvdPutKlik hier voor details van de opstelling van ChristaK/CyrillaH/AnnetvdPut 5
    3 G Kreike / DL Bauer-von MauwKlik hier voor details van de opstelling van G Kreike / DL Bauer-von Mauw 4
    4 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 4
    5 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 4
    6 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 4
    7 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 3
    8 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 2
Eerste Klasse A Bekijken 1 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 8
    2 Mireille&Puck Groot/Cyrilla HKlik hier voor details van de opstelling van Mireille&Puck Groot/Cyrilla H 7
    3 Annette vdP/ Joke Br/ Inge L.Klik hier voor details van de opstelling van Annette vdP/ Joke Br/ Inge L. 5
    4 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 4
    5 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 3
    6 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 2
    7 WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor details van de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 2
    8 SophieVanD/AnnetteM/CarolineKKlik hier voor details van de opstelling van SophieVanD/AnnetteM/CarolineK 1
Eerste Klasse B Bekijken 1 Jennie K/ HenriėtteG/IngridKokKlik hier voor details van de opstelling van Jennie K/ HenriėtteG/IngridKok 8
    2 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 5
    3 M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 5
    4 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 4
    5 Thea Jongbloed / Rita VeddelerKlik hier voor details van de opstelling van Thea Jongbloed / Rita Veddeler 3
    6 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 3
    7 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 3
    8 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Februari 2020 12:29