Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter

Stand na de speelronde op vrijdag 16 oktober 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 8
    2 Thea Jongbloed / Rita VeddelerKlik hier voor details van de opstelling van Thea Jongbloed / Rita Veddeler 7
    3 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 6
    4  W Arenda/M Hopstaken 4
    5 Marie-José vV/ Ans K/Sjaak SKlik hier voor details van de opstelling van Marie-José vV/ Ans K/Sjaak S 4
    6 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 2
    7 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 1
    8 Lilian Hulst/ Jolanda VercouteKlik hier voor details van de opstelling van Lilian Hulst/ Jolanda Vercoute 0
Tweede Klasse B Bekijken 1 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 7
    2 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 6
    3 TDraaisma/JAW Beukenkamp - vdKlik hier voor details van de opstelling van TDraaisma/JAW Beukenkamp - vd 5
    4 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 4
    5 Lia van Velzen / Yvonne BetistKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Velzen / Yvonne Betist 3
    6 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 3
    7 NelAbels/MarijkeNoord/LindaAKlik hier voor details van de opstelling van NelAbels/MarijkeNoord/LindaA 2
    8 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 2
Derde Klasse A Bekijken 1 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 7
    2 Marjan H/ Wiskje L/ Ellen StrKlik hier voor details van de opstelling van Marjan H/  Wiskje L/ Ellen Str 6
    3 Anikó R/ Mo Schut/ Francis Kn.Klik hier voor details van de opstelling van Anikó R/ Mo Schut/ Francis Kn. 5
    4 AAJMBender-Boots/R Homan-HamhuKlik hier voor details van de opstelling van AAJMBender-Boots/R Homan-Hamhu 5
    5 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 3
    6 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 3
    7 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 2
    8 NickyKamphuis / Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van NickyKamphuis / Marieke Kragt 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Februari 2020 10:59