Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter

Stand na de speelronde op vrijdag 20 november 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 16
    2 G Kreike / DL Bauer-von MauwKlik hier voor details van de opstelling van G Kreike / DL Bauer-von Mauw 15
    3 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 12
    4 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 10
    5 Jennie K/ HenriėtteG/IngridKokKlik hier voor details van de opstelling van Jennie K/ HenriėtteG/IngridKok 10
    6 Annette vdP/ Joke Br/ Inge L.Klik hier voor details van de opstelling van Annette vdP/ Joke Br/ Inge L. 9
    7 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 5
    8 M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 3
Eerste Klasse A Bekijken 1 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 18
    2 ChristaK/CyrillaH/AnnetvdPutKlik hier voor details van de opstelling van ChristaK/CyrillaH/AnnetvdPut 14
    3 Mireille&Puck Groot/Cyrilla HKlik hier voor details van de opstelling van Mireille&Puck Groot/Cyrilla H 13
    4 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 10
    5 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 9
    6 WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor details van de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 9
    7 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 7
    8 HSKossen-Spruijt/L Abels-Van BKlik hier voor details van de opstelling van HSKossen-Spruijt/L Abels-Van B 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 19
    2 SophieVanD/AnnetteM/CarolineKKlik hier voor details van de opstelling van SophieVanD/AnnetteM/CarolineK 12
    3 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 11
    4 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 11
    5 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 10
    6 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 8
    7 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 7
    8 Margo Weesie/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie/Joke Beukenkamp 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Februari 2020 10:58