Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag

Stand na de speelronde op vrijdag 20 februari 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 SophievDitzh/AMeininger/HHendKlik hier voor details van de opstelling van SophievDitzh/AMeininger/HHend 14
    2 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor details van de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 10
    3 Fia Bodewus/Eveline vB/C KampsKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/Eveline vB/C Kamps 9
    4  W Arenda/M Hopstaken 7
    5 HSKossen-Spruijt/L Abels-Van BKlik hier voor details van de opstelling van HSKossen-Spruijt/L Abels-Van B 7
    6 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 7
    7 Marjane H/ Wiskje L/ Ellen SKlik hier voor details van de opstelling van Marjane H/ Wiskje L/ Ellen S 6
    8 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 4
Tweede Klasse B Bekijken 1 Margo Weesie/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie/Joke Beukenkamp 13
    2 Joke B./ Tineke Dr./ Willy MKlik hier voor details van de opstelling van Joke B./  Tineke Dr./  Willy M 9
    3 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 9
    4 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 9
    5 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 8
    6 Anja Koppen/ Yvonne BetistKlik hier voor details van de opstelling van Anja Koppen/ Yvonne Betist 8
    7 NickyKamphuis / Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van NickyKamphuis / Marieke Kragt 6
    8 M Wever / L Merat/ I KaagmanKlik hier voor details van de opstelling van M Wever / L Merat/ I Kaagman 2
Derde Klasse A Bekijken 1 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 12
    2 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 12
    3 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 11
    4 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 10
    5 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 8
    6 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 8
    7 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 7
    8 AAJMBender-Boots/R Homan-HamhuKlik hier voor details van de opstelling van AAJMBender-Boots/R Homan-Hamhu 7
    9 N Abels/ M vd Noord/L AbelsKlik hier voor details van de opstelling van N Abels/ M vd Noord/L Abels 4
    10 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 13 December 2019 00:28