Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag

Stand na de speelronde op vrijdag 9 januari 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1  W Arenda/M Hopstaken 3
    2 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor details van de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 3
    3 Fia Bodewus/Eveline vB/C KampsKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/Eveline vB/C Kamps 2
    4 Marjane H/ Wiskje L/ Ellen SKlik hier voor details van de opstelling van Marjane H/ Wiskje L/ Ellen S 2
    5 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 2
    6 SophievDitzh/AMeininger/HHendKlik hier voor details van de opstelling van SophievDitzh/AMeininger/HHend 2
    7 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 1
    8 HSKossen-Spruijt/L Abels-Van BKlik hier voor details van de opstelling van HSKossen-Spruijt/L Abels-Van B 1
Tweede Klasse B Bekijken 1 Margo Weesie/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie/Joke Beukenkamp 4
    2 Anja Koppen/ Yvonne BetistKlik hier voor details van de opstelling van Anja Koppen/ Yvonne Betist 3
    3 Joke B./ Tineke Dr./ Willy MKlik hier voor details van de opstelling van Joke B./  Tineke Dr./  Willy M 3
    4 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 2
    5 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 2
    6 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 1
    7 M Wever / L Merat/ I KaagmanKlik hier voor details van de opstelling van M Wever / L Merat/ I Kaagman 1
    8 NickyKamphuis / Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van NickyKamphuis / Marieke Kragt 0
Derde Klasse A Bekijken 1 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 4
    2 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 4
    3 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 4
    4 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 4
    5 N Abels/ M vd Noord/L AbelsKlik hier voor details van de opstelling van N Abels/ M vd Noord/L Abels 4
    6 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 0
    7 NicolevdManakker/Maartje BrinkKlik hier voor details van de opstelling van NicolevdManakker/Maartje Brink 0
    8 AAJMBender-Boots/R Homan-HamhuKlik hier voor details van de opstelling van AAJMBender-Boots/R Homan-Hamhu 0
    9 MargotOuds/ W ilma WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MargotOuds/ W ilma Warmerdam 0
    10 Simone Stok/Tinie vStam/Joke BKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stok/Tinie vStam/Joke B 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 09:41