Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag

Stand na de speelronde op vrijdag 16 januari 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 G Kreike / DL Bauer-von MauwKlik hier voor details van de opstelling van G Kreike / DL Bauer-von Mauw 6
    2 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 6
    3 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 6
    4 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 5
    5 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 4
    6 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 4
    7 Pauline Phi/Puck&MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van Pauline Phi/Puck&MireilleGroot 1
    8 Team onbekend 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 7
    2 Annette vdP/ Joke Br/ Inge L.Klik hier voor details van de opstelling van Annette vdP/ Joke Br/ Inge L. 7
    3 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 6
    4 M. Klemann/J. v.d. HeidenKlik hier voor details van de opstelling van M. Klemann/J. v.d. Heiden 5
    5 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 4
    6 WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor details van de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 4
    7 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 4
    8 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 3
    9 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 0
    10 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 Jennie K/ P. Boeré/HenriëtteGKlik hier voor details van de opstelling van Jennie K/ P. Boeré/HenriëtteG 8
    2 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 6
    3 Edith Vinkes/ MarianneKromhoutKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/ MarianneKromhout 5
    4 Carla E/ Erly E / Renie L.Klik hier voor details van de opstelling van Carla E/ Erly E / Renie L. 5
    5 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor details van de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 5
    6 M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 4
    7 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 3
    8 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 2
    9 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 2
    10 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 21:27