Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Vrijdag Winter 14/15

Stand na de speelronde op vrijdag 26 september 2014

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor details van de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 4
    2 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor details van de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 4
    3 S Bos/L Hofmann/B UbelsKlik hier voor details van de opstelling van S Bos/L Hofmann/B Ubels 3
    4 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor details van de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 3
    5 G Kreike / DL Bauer-von MauwKlik hier voor details van de opstelling van G Kreike / DL Bauer-von Mauw 1
    6 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor details van de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 1
    7 M. Klemann/J. v.d. HeidenKlik hier voor details van de opstelling van M. Klemann/J. v.d. Heiden 0
    8 Annette vdP/ Joke Br/ Inge L.Klik hier voor details van de opstelling van Annette vdP/ Joke Br/ Inge L. 0
Eerste Klasse A Bekijken 1 YmkjePiep/MarianneS/Marianne HKlik hier voor details van de opstelling van YmkjePiep/MarianneS/Marianne H 4
    2 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 4
    3 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor details van de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 4
    4 Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verh/ Bep Hof/ Ellis K 4
    5 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor details van de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 3
    6 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor details van de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 1
    7 WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor details van de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 0
    8 Margo Weesie/Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Margo Weesie/Joke Beukenkamp 0
    9 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor details van de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 0
    10 Carla E/ Erly E / Renie L.Klik hier voor details van de opstelling van Carla E/ Erly E / Renie L. 0
Eerste Klasse B Bekijken 1 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor details van de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 4
    2 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 3
    3 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 3
    4 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor details van de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 2
    5 Nienke Bosma / Monique vTrigtKlik hier voor details van de opstelling van Nienke Bosma / Monique vTrigt 2
    6 J Kamies/ D vGennip/ P BoereKlik hier voor details van de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ P Boere 2
    7 SophievDitzh/AMeininger/HHendKlik hier voor details van de opstelling van SophievDitzh/AMeininger/HHend 2
    8 Edith Vinkes/ MarianneKromhoutKlik hier voor details van de opstelling van Edith Vinkes/ MarianneKromhout 1
    9 Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 1
    10 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor details van de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 17 Augustus 2019 15:22