Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel VRIJDAG vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op vrijdag 11 januari 2013

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 4
    2 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor details van de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 4
    3 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 4
    4 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor details van de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 2
    5 MJHoogeveen/WTA Langelaar-vanKlik hier voor details van de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 2
    6 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor details van de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 0
    7 JokeBeukenkmp/SimoneDannenburgKlik hier voor details van de opstelling van JokeBeukenkmp/SimoneDannenburg 0
    8 WillienAlt/SaskiadVr/BibianePeKlik hier voor details van de opstelling van WillienAlt/SaskiadVr/BibianePe 0
Tweede Klasse B Bekijken 1 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor details van de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 4
    2 M.vTrigt / M. Breek/M. DibbetsKlik hier voor details van de opstelling van M.vTrigt / M. Breek/M. Dibbets 3
    3 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor details van de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 3
    4 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 2
    5 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor details van de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 2
    6 JPE Otto / MS BouwsmaKlik hier voor details van de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma 2
    7 NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor details van de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 2
    8 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor details van de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 1
    9 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 1
    10 Ans v Mourik/ Bep Krom/MargoWKlik hier voor details van de opstelling van Ans v Mourik/ Bep Krom/MargoW 0
Derde Klasse A Bekijken 1 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 4
    2 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor details van de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 4
    3 A Hulsman/G d WaartKlik hier voor details van de opstelling van A Hulsman/G d Waart 4
    4 Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 4
    5 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor details van de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 2
    6 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor details van de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 2
    7 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor details van de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 2
    8 Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 2
    9 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor details van de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 2
    10 Inge en Els KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Els Kortekaas 2
    11 Mo Schut/Anikó van RietbergenKlik hier voor details van de opstelling van Mo Schut/Anikó van Rietbergen 0
    12 Team onbekend 0
    13 Nicky Kamphuis/Marieke KragtKlik hier voor details van de opstelling van Nicky Kamphuis/Marieke Kragt 0
    14 MAE Oudshoorn / W WarmerdamKlik hier voor details van de opstelling van MAE Oudshoorn / W Warmerdam 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 06:59